Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Hakkımızda

Ses Data
İletişim Hizmetleri

Ses Data İletişim Hizmetleri 2012 senesinden bu yana telekomünikasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi bünyesinde geliştirdiği IP Santral, Çağrı Merkezi gibi bir çok özelliği içinde barındıran IP İletişim Platformu ile birlikte portföyündeki 8 dünya markasıyla yüzlerce kurumsal müşterinin yanısıra Türkiye’nin GSM, Karasal ve VoIP operatörlerinin ürün tedarikçisidir. Ses Data İletişim Hizmetleri yazılım geliştirme ekibi 2006 yılından itibaren Tübitak – Kosgeb tarafından desteklenen yazılım projeleri gerçekleştirmiş, Türkiye içinde ve dışında pek çok kurumun ihtiyacını karşılamaktadır. 
Ses Data İletişim Hizmetleri kurucu ortakları 1992 yılından bugüne kadar telekomünikasyon sektörünün öncü markalarında yöneticilik yapmış bu tecrübelerini de Türkiye ihtiyaçlarına göre kolay yönetilebilen, esnek ve uygun maliyetli Inteliex markasını üretmişlerdir. Hali hazırda 700’ün üzerinde yerli ve yabancı kurumsal müşterilerine çözüm ortaklarıyla birlikte hizmet vermektedir.

// Experience. Execution. Excellence.

What We Actually Do

PHP Website Development Services

Engitech is the partner of choice for many of the world’s leading enterprises, SMEs and technology challengers. We help businesses elevate their value through custom software development, product design, QA and consultancy services.

//Kurumsal

Kalite Politikamız

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında gerçekleştirerek; hizmet kalitesini sürekli arttırmak,Hizmetlerimizin başarısı ve bu başarının sürekliliğinin anahtarı olarak, sıfır hata yaklaşımıyla çalışmak, Gelişen teknolojileri izleyerek ve şirket çalışanlarını her konuda eğiterek en verimli hizmeti elde etmek amacıyla,takım ruhunu geliştirip canlı tutmak, Değişen piyasa koşullarını dikkate alarak, sektördeki rekabet yarışında, kaliteden ödün vermeden, en ekonomik hizmeti sağlamak, Kalite Yönetim Sisteminin, şartlarına uygunluk sağlayarak; sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek, “Uygun Çözüm, Güvenilir Hizmet” ilkemiz ışığında, müşterilerimize,gelecek teknolojilere uyumlu hizmet sunmaktir.
// Vizyonumuz

Sektöründe güncel teknolojileri kullanan, iyi eğitimli ve modern dünya görüşüne sahip, çağdaş çalışanları ve yönetimi ile dünya pazarında aranan, güvenilen örnek global kapsam da kurum olma

// Misyonumuz

Çözüm ortaklarımız ve Müşterilerimizin gereksinimlerini, en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak ve sahip olduğumuz kabiliyetlerimizi günden güne geliştirerek, hayatı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle karşılayabilmek.

// Temel

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Süreklilik

Şeffaflık

Yaratıcılık

Verimlilik

Yenilik

// Başarı ODAKLI

Ekibimiz

We help businesses elevate their value through custom software development,
product design, QA and consultancy services.

David Ferry

Co-Founder of company

Christina Torres

Co-Founder of company

Amalia Bruno

CTO of company

Robert Cooper

CEO of company
+
Çözüm Ortağı
+
Aktif Sistem
+
Aktif Kullanıcı
+
Aktif Agent