Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Gateway
MODEL 1

250 kullanıcı/SIP hesap/el cihazı, 60 eş zamanlı görüşme,

HD Ses, 60 baz istasyonu, Handover & Roaming, PoE IEEE 802.3af < 3,8W (Class 1)

(Desteklenen El cihazları : S650H pro – SL750H pro – R650H pro – S510H pro – SL610H pro – R630H pro)

IP PBX (bina içi veya sunucuda barındırılan) veya IP sağlayıcısına bağlanmak için 1x 100Mb LAN.

Çeşitli bağlantı senaryosu seçenekleri:

– SMALL: İkili modda tek üslü 10 cihaza kadar
– MEDIUM: 60 cihaza kadar, artı DECT Manager modu
– LARGE ve ENTERPRISE: Baz istasyonları modunda 6.000 kadar, artı DECT Manager modu ve N870 Virtual Integrator yazılımı lisansı ile 60 baz istasyonuna kadar.

// Gateway
MTG1000B serisi

E1 / T1 1/2 bağlantı noktalı Dijital VoIP Ağ Geçitleri E1 / T1, PSTN ve IP ağları arasında bağlantı kurmak için tasarlanmış kompakt ve uygun maliyetli bir ana ağ geçidi. Güçlü donanım tasarımı ile MTG1000B serisi, kapsamlı PSTN erişim özelliklerinin yanı sıra tüm bu elemanlar arasında ara bağlantı sağlayan SIP – SIP birlikte çalışma özelliklerine sahiptir.

Yüksek verimli tasarıma ve güçlü DSP işlemciye sahip MTG1000B serisi bagaj ağ geçidi, ağ geçitleri tam olarak yüklendiğinde bile PCM ses sinyali ve IP paketlerinin birbirine dönüştürülmesinde yüksek performans sağlar. MTG1000B, genel VoIP platformlarıyla birlikte çalışabilir ve ISDN PRI / SS7 / R2 MFC ile ilgili yılların deneyimine dayanan dijital gövde arayüzlerine sahip PSTN ağı ile uyumludur.

// gateway
MTG2000

4 ila 20 port E1 / T1 arasında ölçeklendirilebilir, taşıyıcı sınıfı akıllı Dijital VoIP ağ geçididir. Taşıyıcı sınıfı VoIP ve FoIP hizmetlerinin yanı sıra modem ve ses tanıma gibi katma değerli işlevler sunar. Son derece bakımı kolay, yönetilebilir ve çalıştırılabilir özellikleri sayesinde kullanıcılar için esnek, yüksek verimli, geleceğe yönelik bir iletişim ağı sunar.
MTG2000, SIP ile ISDN PRI / SS7 gibi geleneksel sinyaller arasındaki bağlantıyı gerçekleştirerek ses kalitesini sağlarken kanal kaynaklarının verimliliğini kullanarak çok çeşitli sinyal protokollerini destekler. Çoklu ses kodları, güvenli sinyal şifreleme ve akıllı ses tanıma teknolojisi ile MTG2000, büyük işletmelerin, çağrı merkezlerinin, servis sağlayıcıların ve telekom operatörlerinin çeşitli uygulamaları için idealdir.
600 adede kadar eşzamanlı çağrı
Yedeklilik Çift MCU ünitesi
Çift Güç Kaynakları
Esnek yönlendirme

// gateway
DAG2000-8S8O
IP tabanlı telefon ağları ve eski telefonlar (POTS), faks makineleri ve PBX sistemleri arasında kesintisiz bağlantı sağlayan DAG2000-8S8O Hibrit Analog VoIP Ağ Geçidi. Analog ağ geçidinde hem FXS hem de FXO özelliklerini entegre eden 8 FXS ve 8 FXO bağlantı noktası vardır. Ayrıca, ağ geçidi ayrıca güç kesintisi ve IP / SIP başarısızlık özellikleri ile tasarlanmıştır. Standart SIP protokolü ile önde gelen IMS / NGN platformları ve SIP tabanlı IP Telefon sistemleri ile uyumludur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, çağrı merkezleri, SOHO, uzak ofisler ve birden fazla şubesi olan işletmeler için düşük maliyetli ve kullanımı kolay VoIP çözümleri sunar. 8 FXS 8 FXO bağlantı noktası, 4 LAN Güç Yük Devretme IP / SIP Yük Devretme SIP, IMS desteği T.38 Faks Esnek yönlendirme ve Arama planı lider softswitchlere, IP PBX ve SIP sunucuları ile Birlikte çalışabilir
// Gateway
UC2000-VG

Hem ses hem de SMS iletimi için mobil ve VoIP ağları arasında bağlantı kurmak için kullanılan, piyasada kanıtlanmış güvenilir donanım tasarımında 32 kanallı bir GSM / WCDMA / LTE VoIP Ağ Geçidi’dir. Entegre GSM / WCDMA / LTE bağlantısı ve ana VoIP platformlarıyla uyumlu SIP protokolü, telefon maliyetlerini azaltmak ve kolay ve verimli iletişim sağlamak için işletmeler, çok tesisli kuruluşlar, çağrı sonlandırıcılar ve kırsal alan gibi sınırlı sabit hatlara sahip alanlar için uygundur.

Bağımsız çalışır ve ayrıca Dinstar SIMBank ve SIMCloud ile uzaktan SIM yönetimini de destekler.

GSM / WCDMA / LTE desteği
LTE üzerinden ses (VoLTE)
Çalışırken Değiştirilebilir SIM Kartlar
Ana VoIP platformuyla uyumlu
Mobilite Uzantısı, hiçbir çağrıyı kaçırmayın
SMS gönderme ve alma, SMS API
Kredi Limiti yönetimi
Otomatik CLIP

// GATEWAY
DAG1000-8O FXO Analog VoIP Gateway

IP tabanlı telefon şebekeleri ve eski telefonların (POTS) ve PBX sistemleri arasında erişim ağ geçidi sunan kesintisiz bağlantı türüdür. Analog ağ geçidinde 8 FXO bağlantı noktası vardır ve analog PBX’e veya PSTN telekom taşıyıcı hatlarına bağlanmak için kullanılır. Standart SIP protokolü ile, önde gelen IMS / NGN platformları ve SIP tabanlı IP Telefon sistemleri ile uyumludur. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, çağrı merkezleri, SOHO, uzak ofisler ve birden fazla şubesi olan işletmeler için düşük maliyetli ve kullanımı kolay VoIP çözümleri sunar.
8 FXO bağlantı noktası, 1 WAN, 3 LAN SIP, IMS desteği T.38 Faks Esnek yönlendirme ve Arama planı lider softswitchlere, IP PBX ve SIP sunucuları ile birlikte çalışabilir

// GATEWAY
DAG3000

IP tabanlı telefon ağları ile eski telefonlar (POTS), faks makineleri ve PBX sistemleri arasında kesintisiz bağlantı sunan çok işlevli bir analog VoIP ağ geçididir. Kullanıcının gereksinimlerine göre pano ekleyerek FXS portlarını genişletmeye izin veren modüler donanım tasarımını benimser. Her kartta 8 FXS bağlantı noktası vardır ve ağ geçidi maksimum 112 FXS bağlantı noktasını destekler. DAG3000 standart SIP protokolünü destekler ve önde gelen IMS / NGN platformları ve SIP tabanlı IP Telefon sistemleri ile uyumludur. VoIP servislerine ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler, çağrı merkezleri ve çok konumlu ortamlar için idealdir.

112 FXS bağlantı noktası, 4 LAN
SIP, IMS desteği
T.38 Faks
Esnek yönlendirme ve Arama planı lider softswitchlere, IP PBX ve SIP sunucuları ile Birlikte çalışabilir
Yüksek Kararlılık ve Güvenilirlik
Gömülü İşletim Sistemi
Pazarda kanıtlanmış donanım tasarımı
Operatör sınıfı güvenilirliği
Ana / İkincil SIP sunucusu yük devretme
TLS / SRTP Güvenliği